Kartki okolicznościowe

Spersonalizowane projekty

Różne rodzaje dodatków pozwolą dopasować zamówienie do własnych potrzeb.

Oryginalne kompozycje

Obecne na rynku kartki są zazwyczaj do siebie podobne. Oferowane przeze mnie kartki posiadają wiele dopasowanych do okoliczności wzorów oraz kształtów.

Tradycja

Karki okolicznościowe są przygotowywane w zestawie z kopertą dzięki czemu możemy przekazać nasze życzenia na odległość w klasycznej, tradycyjnej formie.

Zachęcam Cię do kontaktu ze mną

Z pewnością Ci coś doradzę. Mój numer

608 805 900

Wesela & Chrzciny

Zazwyczaj ważne momenty naszego życia utrwalamy filmem lub fotografią. Wyjątkowość chwili możemy także podkreślić ręcznie robionymi zaproszeniami, albumami, winietkami lub księgą gości. Dobrym pomysłem są również ozdobne pudełka (exploding boxy) w których możemy przekazać prezent pieniężny lub wyjątkowy upominek. Zaplanuj przyjęcie i zadbaj o to, by uroczystość była wyjątkowa i dopracowana w każdym szczególe.

Śluby & Komunie

Życzenia składane podczas ważnych rodzinnych uroczystości często pozostają w pamięci na bardzo długo. Oby wszystkie dobre życzenia się spełniły! Podczas takich wyjątkowych chwil, warto zadbać o odpowiednią oprawę. Kartki i zaproszenia na wyjątkowe okazje powinny być szczególne, ponieważ pozostaną pamiątką na całe życie. Poszukaj czegoś dla siebie w ofercie zaproszeń, kartek i albumów. Może chcesz zaskoczyć Nowożeńców czymś wyjątkowym? Obejrzyj moją propozycję exploding boxów.

Urodziny & Imieniny

W naszej tradycji ważnymi uroczystościami są również imieniny oraz urodziny. Na te okazje także można przygotować zaproszenia lub kartki z życzeniami. Okrągłe rocznice to pretekst by nasze kartki z życzeniami były mniej formalne i nieco bardziej zwariowane. Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł – napisz. Na pewno uda się przygotować coś wyjątkowego.

Co mnie wyróżnia?

Posiadam wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu kartek okolicznościowych oraz zaproszeń. Uczestniczyłam w wielu kursach oraz warsztatach scrapbookingu. Wykonywane przeze mnie prace wyróżniają się dobrze dobranymi dodatkami oraz dopasowanymi kolorami. Korzystam tylko z wysokiej jakości materiałów. Wśród moich prac znajdziesz kartki ślubne, kartki na urodziny, rocznice, chrzest i komunię. Zastanawiasz się nad dodatkiem do prezentu dla bliskiej osoby? Wybierz ręcznie robioną kartkę!

Ania

„Bardzo szybka realizacja zamówienia mimo dużej ilości zaproszeń. Dobrze dobrana kolorystyka i materiały bardzo dobrej jakości. Córka była bardzo zadowolona”

Agnieszka

„Staram się regularnie odwiedzać Pastellowo by nacieszyć oko. Za dwa lata mam Pierwszą Komunię syna i na pewno zamówię zaproszenia u Pani Julity”

Złóż zamówienie telefonicznie

Z pewnością Ci coś doradzę. Mój numer

608 805 900

Napisz do mnie
Jeśli spodobały Ci się moje prace lub masz pytania, skontaktuj się ze mną